top of page

Kurzy a školenia

Buďťe štastný! Buďte sebou! Buďte slobodný!

UMENIE ŽIŤ SLOBODNE A ŠŤASTNE!

Chcete si vedieť v živote pomôcť ku šťastiu , zdraviu či blahobytu? Chcete sa vedieť oslobodiť od blokov a negatívnych programov a emócií a vedieť pomocť aj svojim blízkym ,na ktorých Vám najviac záleží?

Tak potom je tento kurz práve pre Vás. Naučíte sa ako v sebe objaviť toho najlepšieho priateľa a radcu na ceste životom- svoje vnútro a ako využiť svoju múdrosť a dary a nájsť vďaka nim pocit šťastia, naplnenia a a v neposlednom rade -zdravie.

Vedomie 10%

Podvedomie 90%

 

Počas kurzu sa naučíte 

- spojiť sa so svojím vnútrom pomocou svalových odpovedí tela tzv. self-energy  testing. To znamená, že si z kurzu odnesiete tých najlepších radcov v živote-svoje podvedomie a vyššie ja.

Naše VEDOMIE  riadi a vníma zhruba 10 % všetkých našich činnotí 

PODVEDOMIE  riadi viac ako 90% nášho denného života, telo, predstavy o svete, o ľuďoch, o sebe naše reakcie a vnímanie reality.  

Vedomá myseľ má obmedzenú kapacitu a krátkodobú pamäť- asi 20 sekúnd. Je schopná uskutočniť  1 až 3 veci súčasne. Impulzy, ktoré cestujú rýchlosťou asi okolo 200 až 220 km/h majú schopnosť spracovať priemerne asi 2 000 informácii za sekundu.

Nevedomá myseľ má oveľa väčšiu kapacitu spracovania, dlhodobú pamäť a schopnosť uskutočniť tisíce vecí v jednom okamžiku. Impulzy majú rýchlosť viac ako 160 000 km/h a schopnosť spracovať priemerne  4 000 000 000 informácii za sekundu

V podvedomí sú uložené všetky naše zážitky, skúsenosti aj emócie. 

NAŠE PODVEDOMIE VIE, ČO NÁM SPÔSOBUJE NÁŠ PROBLÉM A VEĽMI RADO NÁM TO UKÁŽE  !!! STAČÍ POČÚVAŤ :) Svalový energetický test je akýsi most do nášho podvedomia za plného vedomia a teda je nesmierne vzácne a zároveň bezpečné. Dokážeme ním odhaliť všetky aj podvedomé bloky, ktoré nám bránia žiť naplnený život.

Ukážeme si cca 10 spôsobov seba testovania , aby ste si pre seba našli ten najvhodnejšií. 

 

Naučíte sa raz a navždy oslobodiť od nahromadených negatívnych emócií- a to nielen seba ale aj svojich blízkych

Budete vedieť uvoľniť dlhoročné

"uviaznuté" emócie! odhaliť odkiaľ pramenia

a efektívne ich uvoľniť bude zrazu hračka. 

Ukážeme si aj ako

uvoľniť geneticky zdedené emócie,

a uvoľnenie "srdcovej hradby". Keďže emócie

sa ukazujú ako zdroj cca 85 % našich

problémov, táto metóda bude pre Vás

doslova začiatok nového, krajšieho života.

Keď uvoľníte nahromadené emócie, pocítite svoj príjemný pokoj v duši...

čo viac si priať? :) Už len azda pomocť k tomu aj svojim blízkym...tak aj to sa naučíte!:) A čo viac? pôjde to ľahko a jednoducho.

Naučíte sa techniku "ukľudnenie detského ja"

- naučíme sa ako aplikovať techniku ukľudnenia detského ja všade tam, kde ste to potrebovali. Táto veľmi jednoduchá technika v spolupráci s vedením Vašeho vnútra- svalovým sprievodcom dokáže divy! Naučíte sa ako

v sebe objaviť svojho radcu a ako si vyriešiť nezodpovedané témy a zaplniť nenaplnené túžby.

 

-Zmena našich "programov" Naše povedomie nám dáva do vedomia presne tie zážitky a pomáhava nám vyberať z celého spektra informácií a ľudí vôkol nás presne tie, ktoré sú v súlade s našimi predstavami čiže "programmi o sebe, svete a ľuďoch"Budeme zažívať presne takú realitu akej veríme. Naučíme sa tomuto procesu porozumieť a začať z neho čerpať :)

Tiež sa naučíte:

- Ak nám problém v živote vytvára to, že niekde robíme chybu v správaní, naše vnútro nás opäť s ľahkosťou zavedie v našom živote tam, kde sme si zvolili deštruktívne správanie a podnieti nás sa nad tým zamyslieť a zvoliť si taký spôsob správania, ktorý Vám pomože na ceste za Vašim naplnením.

Uvoľnenie disharmónií

-naučíte sa uvoľovať disharmónie zo sovjich orgánov a systémov tela, aby Vaše uzdravenie bolo celostné

Závislosti

-niekedy si problém vytvárame aj samy vlastnou závislosťou na utrpení či negatívnych pocitoch- stali sa proste natoľko súčasťou nášho života, že si život bez nich ani nevieme predstaviť. Naučíme sa odhaliť, kedy tieto závislosti bránia ​nášmu pokroku a samozrjeme - ako ich s ľahkosťou uvoľniť:)

Naučíte spôsob, ako si rozobrať akýkoľvek problém v svojom živote, oslobodiť sa od jeho príčiny a ako si zvoliť vlasntú cestu. Pocítite pokoj v duši a radosť v srdci :) Nájdete cestu ako na sebe pracovať koľko sa Vám bude páčiť.

Cena školenia je prí víkendovom kurze - (sobota-nedeľa 9:00 -17:00)  150,-€

pri dochádzkovom kurze ktorý sa skladá zo 4 kurzov 1x za týždeň 3,5 hodiny od 16:30 do 20:00 je cena 4x 39 ,-€

Prihlásiť sa môžete telefonicky alebo správou.

Najbližšie termíny:

Víkendový kurz 28.-29.4.2018

Kurzy práce s vlastnou energiou

1. Daily energy routine- Denná zostava pre rozprúdenie energie a zdravia

Naučíte sa ako za cca 6-8 minút denne naštartovať energiu vlasného tela, čo je pre nás tá najlepšia medicína!!  Je to jednoduché, je to rýchle a budete to milovať! Budete čím ďalej tým zdravší, odolnejší, vitálnejší, sústredenejší a šťastnejší! Naučíte sa rozprúdiť lymfatický systém, prepojiť mozgové hemisféry, preladiť telo na zdravú energiu, rozprúdenie a prepojenie meridiánových energetických dráh, naštarovať trávenie aj posilniť imunitu.

 

Kurz trvá cca 1-2 hodiny                 Cena 30,-€

Najbližší termín 18.4.2018 17:00 

 

2. Uzemňovanie, čistenie energií a práca s bolesťou a meridiánmi

 

Naučíte sa jednouché techniky a cviky ako uzmeniť a vyčistiť svoju energiu. Uzemnenie je veľmi doležité, aby sme sa dokázali sústrediť, boli duchaprítomní a aby nám spojenie so zemou dodávalo stabilnú energiu a aby odtekali negativity do zeme. Naučíte sa ako rýchlo, jednoducho a efektívne uvoľniť bolesť hlavy, akútne ale aj chronické bolesti. Rozhodne sa máte na čo tešiť! 

Kurz trvá cca 2 hodiny                    Cena 33,-€

Termín kurzu 16.4.2018 17:00

3. Uvoľnenie stresu a napätie pomocou neurovaskulárnych bodov, ukľudnenia trojitého ohrievača a sleziny; Práca s čakrami- definícia , uvoľnenie energetikcých blokov, posilnenie a ich prepojenie 

Práca so stresom a s trojitým ohrievačom , ktorý nás dáva do režimu "bojuj alebo uteč" je v dnešnej dobe tak dôležitá, že sa to dá len ťažko vyjdariť. Naučíte sa jednoduché e fektívne tehcniky ako ukludniť trojitý ohrievač, aby ste pocítili pokoj a vrátila sa sila do organizmu. Naučíte sa ako si pomocou neurovaskulárnych bodov vráťit jasnosť mysle a pokoj v ťažších sitáciách. A povieme si čo je náš priam zázračný čakrálny systém, aký je jeho dosah na naše životy, čo spôsobuje zablokovanie, ako jednoduchými technikami posilniť jeho slabé miesta a tým si prinavrátiť vlastnú -esenciálnu silu pre život.

Kurz trvá cca 2 hodiny                   Cena 39,- €

 

4. Aura -náš energetický obal a Žiariace obvody - energie radosti a vitality

Zdravá a silná aura  je v našom živote veľmi dôležitá pre zdravie, pre pocit pohody, pre ochranu pred neprospešnými energiami a priťahovanie pozitívnych energií. Naučíte sa ako si zväčšiť svoju auru, ako obnoviť jej prepojenie s Vašou esenciou a ako zaceliť diery v nej.

Žiariace obvody -energie radosti a vitality sú energetické systémy podobné ako meridiány a čakry, ale sú ešte nad nimi všetkými. Hýbu sa slobodne po celom tele a majú ohromne pozitívny vplyv na všetky systémy nášho tela, na radosť a vitalitu. Naučíme sa ako aktivovať a podporiť naše žiariace obvody a cítiť v živote viac radosti! 

Kurz trvá cca 2 hodiny                   Cena 39 €

 

bottom of page