top of page

O mne 

WhatsApp Image 2024-06-11 at 11.26.09 (1).jpeg

"Je fascinujúce ako zásadne dokáže uvoľnenie emócií a disharmónií ovplyvniť náš život"

WhatsApp Image 2024-06-11 at 11.26.09 (2).jpeg
WhatsApp Image 2021-05-26 at 22.17.38.jp
WhatsApp Image 2021-05-26 at 22.42.55.jp

Študujem psychológiu energie už viac ako 13 rokov a za ten čas ma neprestáva fascinovať jej zásadný vplyv na naše zdravie a šťastie. Uvoľnením uviaznutých emócií, mentálnych blokov  a obnovením rovnováhy v disharmóniách tela, duše a celkovej energie človeka, dokážeme uvoľniť cestu zdraviu a šťastiu aj tam, kde sa to zdalo byť beznádajné...

Moje meno je Terézia Béresová. Po strednej škole som šla pracovať do niekoľkých krajín v zahraničí, aby som spoznala krásy a výzvy sveta. Nikde som však nenašla miesto, kde by som pocítila pokoj v duši a šťastie v srdci. Po návrate domov som pracovala na manažérskych a riadiacich pozíciách. 10 rokov som pracovala v reklamnej agentúre, v organizačnom tíme Medzinárodných leteckých dní, či ako manažérka obchodu so zdravou výživou. Popri práci som študova na vysokej škole s právno-ekonomických zameraním. Nedokázala som však spracovať, na čo sa mám učiť to, čo už predsa vie a robí toľko ľudí? Aby som sa nakoniec po všetkých štúdiách s niekým predbiehala, či bude lepší on alebo ja, a prinášali svetu to, čoho je už i tak prebytok?  Túžila som robiť niečo, v čom budem vidieť zmysel a zároveň prínos pre ľudí a svet. Už v druhom semestri som si povedala, že obetujem titul a idem radšej študovať "školu života". Na začiatok som sa dala na dvojročné štúdium Profesionál Feng Shui. Získala som základný rozhľad v oblasti prúdenia energie medzi Zemou a človekom. Absolvovala som kurzy zamerané nie len na Feng shui, ale aj chi qong, tai chi, numerológiu, astrológiu, tradičnú čínsku medicínu, školu kyvadla, geopatogénnych zón, či ruského energetického systému Ohnivý kvietok. Po štúdiu v Bratislave nasledovali asi dva roky štúdia v Nitre u jedného z najvčších odborníkov na Feng Shui, kde sme sa učili cez vplyv prostredia ešte viac podporiť energiu človeka, naviazaním na štruktúry vrodenej energie.

Cesta dlhá a krásna, avšak vnútorné šťastie i tak akosi neprichádzalo.

V tom mi prišla do života metóda One Brain, ktorá bola vytvorená odborníkmi v oblasti genetiky správania. Nesmierne mi pomohla v zacyklených situáciách v mojom živote a ja som mala zrazu pocit, že sa môžem slobodne nadýchnuť a že všetko je a bude v poriadku. Spočiatku som chodila len na sedenia a riešila si vlastné problémy, ale prišiel moment, kedy som pocítila silnú túžbu sa túto jedinečnú metódu naučiť a priniesť tento pocit vnútroného šťastia a slobody aj iným ľuďom. Znamenalo to niekoľkoročnú cestu zameranú tentokrát nie na vonkajšie vplyvy, ale na poznanie svojho vnútra a vytvorenie harmónie vo vnútrnom svete. A musím povedať, že to bola najkrajšia cesta v mojom živote. K One Brain metóde som postupne zaradila aj metódu Emočný kód a Energetickú medicínu.  Absolvovala som kurzy od celosvetovo uznávaných odborníkov na uvoľnenie emócií (Bradley Nelson), na mentálny rast (T. Harv. Eker, Vishne Lakhiani), Meditácie v bežnom živote (Vishen Lakhiani, Emily Fletcher), prácu s vlastnou energiou (Donna Eden), Longevity blueprint (Ben Greenfield), Tantra touch (Isadora Psalm), či pozanie a rozvoj spirituálneho aspektu človeka (Neale Donald Walsh).  Emočný kód mi ešte hlbšie a jednoduchšie otvoril cestu k uvoľveniu emócií, ktoré sú v našich životoch nesmierne kľúčové, aby sme dokázali pocítiť vnúorný pokoj, a nájsť SVOJU skutočnú cestu šťastia a zdravia. Urobila som už nikeoľko tisíc sedení a na kurzoch, ktoré pravidelne organizujem, odovzdávam ľuďom poznatky, ktoré som počas svojej cesty nadobudla a sú kľúčové pre žitie naplneného života a prinavrátenie zdravia a šťastia. 

Bude pre mňa cťou, ak Vás budem môcť sprevádzať na sedení alebo naučiť Vás  ako jednoduché a efektívne techniky zaradiť do svojho života a vydať sa tak na cestu objavovania svojho vnútra,  prežívanie viac štastia, zdravia a blaha :)

Absolvované kurzy, semináre a tréningy

Používané momentálne v praxi:

-Certifikačný program -oficiálny terapeut Emočného kódu

 

-One Brain Metóda- Three in One concept- oficiálna facilitátorka

1.  NÁSTROJE PROFESIE 

Uvádzajú základné techniky, s ktorými One Brain pracuje: barometer správania, testovanie čistého svalového obvodu, veková regresia /bez použitia hypnózy/ ,odblokovanie emocionálneho stresu 


 

2.  ZÁKLADNÝ JEDNOTNÝ MOZOG 

Predstavuje systém" JEDNOTNÉHO MOZGU",detailne prepracovaný program na uvoľnenie energetických blokov mozgu a tela, ktoré spôsobuje poruchy učenia v škole 

  

 3.  KÓD TELA 

Vysvetľuje Štruktúry/Funkcie,aby nám umožnil pochopiť,ako naše rysy ovplyvňujú naše inštinktívne správanie a naše osobné systémy presvedčenia

  

 4.  JEDNOTNÝ MOZOG PRE POKROČILÝCH 

Prehlbuje znalosti ONE BRAIN o to ako nájsť a rozšíriť poznanie emocionálnych príčin dyslexie. 

  

 5.  HLASNEJŠIE AKO SLOVÁ 

Zvyšuje vlastné sebapoznanie, týkajúce sa našej inštinktívnej osobnosti 

  

 6.  ŠTRUKTURÁLNA NEUROLÓGIA 

Završuje výuku základných techník používaných v systéme "Jednotného mozgu" so zvláštnym dôrazom na esenciálnu energiu mozgu/tela. 

  

 7.  VZŤAHY V OHROZENÍ 

Rozvíjajú sebauvedomenie a oslobodzujú od nesprávneho chápania minulosti. Je to prvý z troch kurzov koncipovaných pre kandidátov na facilitátorov tak, aby im pomohol "byť lepší" osobne i vo všetkých vzťahoch. 

  

8.  SVALOVÉ OKRUHY, BOLESŤ a POROZUMENIE

Zjednocuje princípy telesných činností so vzájomnou súčinnosťou svalov, mysľou a pamaťou. 

  

9.  DETSTVO,SEXUALITA a STARNUTIE

Skúma do hĺbky ako prvých sedem rokov života ovplyvnilo zvyšok nášho osobného života, a ako ho môžeme zmeniť k lepšiemu. 

  

10. DOSPIEVANIE, ZRELOSŤ a LÁSKA

Skúma korene našich osobných a profesionálnych úspechov alebo zlyhaní, ktoré ovplyvnili naše skúsenosti zdruhého a tretieho sedemročného cyklu života.Téma:  Balamutenie,Posluhovanie,Pomsta. 

  

 11. ŠTRUKTÚRY/FUNKCIE PRE POKROČILÝCH 

12. PRAKTIKUM KONZULTANTA 

13. VÝCVIK KONZULTANTOV

Doplnkové semináre One Brain

- Boh, Vina, Chamtivosť

- Žiarlivosť 

- Výhovorky 

- Najhorší zvyk-najdlhšia lož 

- Blahobyt 

- Kretívne písanie 

Ďalšie kurzy a semináre

Prana Healing

Energy Medicine 

výcvik práce s energiou človeka pre zlepšenie zdravia, radosti a vitality

Limitless - Vishen Lakhinai

Spirituálne zákony peňazí- T. Harv Eker

 

Avaken Species- Neale Donald Walsh

 

Tantra Touch - Isadora Psalm

 

M World- Emily Fletcher 

 

Longevity Blueprint - Ben Greenfield

 

Chakra healing - Anodea Judith 

Kvantové Tvorenie srdcom- Andrea Mačáliková

Unlimite Abundance - Christie Marie Sheldon

Wild woman Sensuality - Rachel Pringle

Speak and inspire- Lisa Nichols

A Yogis  guide to Joy - Sadghuru

Emočná inteligencia a psychická odolnosť - René Barvirčák

Znovuzrodenie sexuality - Denisa Říha Palečková

Tajomstvá láskyplného vzťahu - Denisa říha Palečková

Vnímavé rodičovstvo- Majka Červienková

Liečenie pohybom a tancom - Eva Marková

Neo Tantra - Layla Martin

Sixth Sense Superpower - Sonia Choquette

Waves of pleasure - Bibi Brzozka

Evolutionary woman - Barbara Marx Hubbard 

Speaking with Spirit - Agapi Stassinopoulos

The Art of Maniesting - Regan Hillyer

Dplnkové-informatívne-v praxi nepoužívam

-Technika dvoch bodov Kristián Beňo

-Kantová terapia Nadrea

-Energetický systém Kvietok

-Numerológia 1.,2. -Eva Baková

-Astrológia

-Profesionál Feng Shui -2-ročné štúdium

-Qi kong

-Škola kyvadla a virgulí

-Základy Tradičnej čínskej medicíny 1.,2.,

-Feng Shui -Norbert Synčák: Interiéry I.,2., Exteriéry 1.,2, Hviezdy 1.,2.,3., Bazi 1.,2.,3.,4., Časovanie udalostí

Naše šťastie, zdravie a blahobyt sú jedny z našich najväčších výziev a zodpovedností. Ak nájdeme a uskutočníme svoje šťastie, nájdeme tým aj naše skutočné ja a zlepšíme celý svet, pretože to bude znamenať, že sme tým, čím tu máme byť.  Viete si len predstaviť aké by bolo, keby všetci žili život v zdraví a šťastí? Myslím že by neexistovalo zlo, pýcha ani nenávisť. Uskutočniť to je nie len možné, ale priam nutné pre zdravie nás aj celého sveta. Preto ďakujem každému, kto na sebe a svojom šťastí pracuje."

bottom of page