top of page

 Chceš cítiť naplnenie a prežívať skutočné dary života?
Nauč sa odblokovať, čo ti v tom bráni a žiť naplno svoj potenciál. 
12.-13.10. 2024, online naživo

Trápite sa miesto toho, aby Vám život išiel v ľahkosti? Cítite smútok, bezcielnosť, bolesť, či nedostatok energie? Cítite nedocenenie a túžite po uznaní? Alebo len chcete lepšie pochopiť svoje vnútro, vaše emócie, prežívnaie, vnímanie a vedieť kto ste? Chcete si vedieť v živote samy pomôcť ku šťastiu, zdraviu, či blahobytu? Chcete sa vedieť oslobodiť odblokovať od negatívnych programov a emócií, ktoré nás ťahajú dole, pohnúť sa správnym smerom a vedieť pomocť aj svojim blízkym ,na ktorých Vám najviac záleží?

Tak potom je tento kurz práve pre Vás. Naučíte sa ako v sebe objaviť toho najlepšieho priateľa a radcu na ceste životom- svoje vnútro, ktoré Vám pomôže znova objaviť všetky dary života. Pohodu, blahobyt, radosť, zdravie,...čo sa Vám len bude páčiť :)

Vedomie 10%

Podvedomie 90%

Počas kurzu sa naučíme ako odblokovať akýkoľvek problém zo svojho života, či už pochádza z mentálnej, emocionálnej, duševnej, či fyzickej roviny a vytvára Vám problem, alebo Vám bráni k naplneniu  v akomkoľvek aspekte života , či už sa jedná o lásku, zdravie, či Váš blahobyt.

Naučíte sa:

Energetické testovanie 

- spojiť sa so svojím vnútrom pomocou energetického testu tzv. self-energy  testing. To znamená, že si z kurzu odnesiete tých najlepších radcov v živote! -svoje podvedomie a vyššie ja.

Naše VEDOMIE  riadi a vníma zhruba 10 % všetkých našich činnotí 

PODVEDOMIE  riadi viac ako 90% nášho denného života, telo, predstavy o svete, o ľuďoch, o sebe naše reakcie a vnímanie reality.  

Vedomá myseľ má obmedzenú kapacitu a krátkodobú pamäť- asi 20 sekúnd. Je schopná uskutočniť  1 až 3 veci súčasne. Impulzy, ktoré cestujú rýchlosťou asi okolo 200 až 220 km/h majú schopnosť spracovať priemerne asi 2 000 informácii za sekundu.

Nevedomá myseľ má oveľa väčšiu kapacitu spracovania, dlhodobú pamäť a schopnosť uskutočniť tisíce vecí v jednom okamžiku. Impulzy majú rýchlosť viac ako 160 000 km/h a schopnosť spracovať priemerne  4 000 000 000 informácii za sekundu

V podvedomí sú uložené všetky naše zážitky, skúsenosti aj emócie. 

NAŠE PODVEDOMIE VIE, ČO NÁM SPÔSOBUJE NÁŠ PROBLÉM A VEĽMI RADO NÁM TO UKÁŽE  !!! STAČÍ POČÚVAŤ :) Svalový energetický test je akýsi most do nášho podvedomia za plného vedomia a teda je nesmierne vzácne a zároveň bezpečné. Dokážeme ním odhaliť všetky aj podvedomé bloky, ktoré nám bránia žiť naplnený život.

Ukážeme si cca 10 spôsobov seba testovania , aby ste si pre seba našli ten najvhodnejšií. 

 

Naučíte sa  raz a navždy oslobodiť od nahromadených negatívnych emócií- a to nielen seba ale aj svojich blízkych. Viete si predstaviť, že by ako mávnutím čarovného prútika zmisli všetky tie trápenia, hnev, nízke sebavedomie, či neustále obavy?

Budete vedieť uvoľniť dlhoročné 

zablokované emócie, odhaliť odkiaľ pramenia

a efektívne ich uvoľniť bude zrazu hračka. 

Naučíta sa jednoducho uvoľniť aj geneticky dedené emócie,

Keďže emócie

sa ukazujú ako zdroj cca 85 % našich 

problémov, táto metóda bude pre Vás 

doslova začiatok nového, krajšieho života. 

Keď uvoľníte nahromadené emócie, pocítite opäť pokoj v duši a radosť v srdci.

čo viac si priať? :) Už len azda pomocť k tomu aj svojim blízkym...tak aj to sa naučíte!:) A pôjde to ľahko a jednoducho.

Dozviete sa ako zaplniť čierne diery v svojej duši, keď ste nemali to, po čom ste túžili - lásku, pdoporu, odvahu, ocenenie,...a podať si pomocnú ruku v závažných životných situáciách pomocou jendoduchej ale efektívnej techniky

- naučíme sa ako aplikovať techniku ukľudnenia detského ja všade tam, kde ste to potrebovali. Táto veľmi jednoduchá technika v spolupráci s vedením Vašeho vnútra- svalovým sprievodcom dokáže divy! Naučíte sa ako 

v sebe objaviť svojho radcu a ako si vyriešiť nezodpovedané témy a zaplniť nenaplnené túžby.

 

-naučíme sa preprogramovať svoje nastavenia a “programy”tak , aby ste sa oslobodili od nefunkčných predstáv o sebe a svete a aby ste svojim priťahovaním a správaním vytvárali život,  ktorý bude stáť za to žiť!  Naše povedomie nám dáva do vedomia presne tie zážitky a pomáhava nám vyberať z celého spektra informácií a ľudí vôkol nás presne tie, ktoré sú v súlade s našimi predstavami čiže "programmi o sebe, svete a ľuďoch"Budeme zažívať presne takú realitu akej veríme. Naučíme sa tomuto procesu porozumieť a začať z neho čerpať :)

Zmeníte  vzorce správania, ktoré nám vytváraju seba-sabotáž, konflikty či trápenia.

 Ak nám problém v živote vytvára to, že niekde robíme chybu v správaní, naše vnútro nás opäť s ľahkosťou zavedie v našom živote tam, kde sme si zvolili deštruktívne správanie a podnieti nás sa nad tým zamyslieť a zvoliť si taký spôsob správania, ktorý Vám pomože na ceste za Vašim naplnením.

Naučíte sa pouvoľovať disharmónie zo sovjich orgánov a systémov tela, aby Vaše uzdravenie bolo celostné

Odhalíte a uvoľníte závislosti na negatívnych emóciách

Niekedy si problém vytvárame aj samy vlastnou závislosťou na utrpení, či negatívnych pocitoch a situáciách- stali sa proste natoľko súčasťou nášho života, že si život bez nich ani nevieme predstaviť. Naučíme sa odhaliť, kedy tieto závislosti bránia ​nášmu pokroku a samozrjeme - ako ich s ľahkosťou uvoľniť:)

Dostanete zoznam tém, ktoré je veľmi prospešné si v živote odblokovať, aby ste mohli začať zažívať skutočné dary života.

​Celkovov získate cestu, ako si rozobrať akýkoľvek problém v svojom živote, oslobodiť sa od jeho príčiny a ako prinavrátiť šťastie a vnútornú slobodu do Vášho každodenného života. Pocítite pokoj v duši a radosť v srdci a život opäť začne kolovať vo Vašich žilách a naštartujete celé svoje ja aj život k naplneniu Vašich želaní.

Výška príspevku za víkendový kurz -(sobota od 9:30 -17:00, nedeľa od 9.00 do 15:00) - 190,-€

 

Najbližší termín 11.-12.2.2023 v Banskej Bystrici

                            

                     ​

Prihlásiť sa môžete telefonicky na 0907844607 alebo mailom na info@tereziaberesova.sk.

Referecie

Som vďačná 🙏 a veľmi dakujem Terezke za tento úžasný kurz! Za to, že ma naučila ako si pomôcť s emóciami ..ako ich uvoľniť keď je ťažko na dušičke mne alebo mojim blízkym . Veľmi si to vážim ..pre mna je to veľký dar! Jedno veľké dakujem a odporúčam každému pretože ...dobre je ľahko žiť ...🍀❤️

Možno to bude znieť neuveriteľne, ale mne osobne  kurz zmenil život. Do života sa mi vrátila ľahkosť. Kurz je veľmi praktický a po jeho absolvovaní som ovládala svalový test, prostredníctvom ktorého si viem uvoľniť zablokované alebo prebiehajúce emócie. Terezka je krásny človek s nohami na zemi😘 Magdalénka

Terezka je slnko a ja som šťastná, že sme tento kurz absolvovali spolu aj s manželom. Kurz mi dal nádej v lepší, krajší a ľahší život a nástroje ako na tom pracovať aj ako prekonávať krízy vo vzťahu a ako im rozumieť. Bolo by pekné, keby tento kurz absolvoval každý :) Martinka

Zistila som čo sa so mnou a mojim životom vlastne deje a prečo...pochopila som, akú silu majú a emócie a popri ich porozumeniu som si osvojila jednoduchú metódu ako sa zbaviť záťaže a prekážok vo forme mojich vlastných aj získanych blokov. Úžasná metóda na liečenie tela aj duše a riešenie všetkých životných situácií. Kurz mi ukázal, ako sa dá skutočne život žiť ľahko a naplno! Zdenka M.

Venujem sa profesionálne športu a kurz mi zodpovedal na mnohé otázky. Po jeho absolvovaní sa cítim oveľa ľahšie na duši, dokážem lepšie pracovať s emóciami a spojenie teórie i praxe dokážem využiť nielen v bežnom živote, ale i športovom odvetví. Po skončení kurzu získate nástroj, ktorým si sami dokážete pomáhať až do konca života. Ľudia ako Terezka robia náš svet lepším. Tomáš

Absolvovala som u Terezky víkendový kurz na Emočný kód. Veľmi dobre vysvetlené, dostali sme spracovaný materiál ako pomôcku na domáce štúdium. Terezka je skvelá lektorka, vrelo doporučujem tento kurz absolvovať. Ľubica

bottom of page