Emočný kód- je jedna z najjednoduchších a najefektívneších metód na uvoľnenie nahromadených, uviaznutých emócií!

Vytvoril ju Dr. Bradley Nelson na základe svojich celoživotných holistických skúseností. Využíva energetické-svalové testovanie na spojenie s podvedomím človeka, vďaka ktorému dokážeme za plného vedomia získať odpovede prakticky o všetkých disharmóniách a ich príčinách, ktoré nám spôsobujú fyzické, či emocionálne bolesti. Nájdeme emócie, ich zdroje a príčiny a uvoľníme ich jednoduchou technikou- prejdeme magnetom po chrbtici, čo emóciu zneutralizuje, nech je kdekoľvek. Takto jednoduché to je a takto jednoducho to  priam zázračne funguje!

Viac o tejto metóde sa môžete dozvedieť v knihe Emočný kód od Dr. Bradley Nelsona, kde do podrobnosti opisuje fungovanie a dokonca Vás v nej naučí ako praktikovať túto jednoduchú a fasinujúco funkčnú metódu. Ak Vás zaujme, rada Vás uvidím aj na sedení alebo workshope.

Keby ste mali možnosť vidieť ako vo Vašom tele prúdi energia -teda život, tak ako to má možnosť vidieť Donna Eden, boli by ste doslova užasnutý! Problém nastáva vtedy, keď to prúdenie niečo zastaví alebo obmedzí. Donna vytvorila techniky na opätovné rozprúdenie života vo Vašom tele, čo ju samu pred 40 rokmi vyliečilo zo sklerózy multiplex vo veľmi vážnom stave, kedy už nemohla 2 roky ani normálne chodiť. Ako 27 ročná okrem sklerózy prekonala srdcový infarkt a okrem toho všetkého mala astmu. Toto všetko prácou s energiou úplne z jej života zmizlo a dnes je z nej 74 ročná žena plná vitality, života a radosti. Mám tu česť Vám prinášať jej techniky.

One Brain Metóda je metóda na obnovenie integrity celého tela a človeka. Patrí do kineziologických metód , kde za pomoci energetického -svalového testovania odhaľujeme príčinu, ktorá problém spôsobuje a následne uvedieme telo, myseľ aj dušu jednoduchými a efektívnymi technikami do rovnováhy. Keď disharmónia zmizne, symptóm - teda problém už viac nie je potrebný a odchádza. Telo nachádza v rovnováhe zdravie a naše vedomie, pokiaľ má k dispozícii všetky svoje sily, si dokáže zvoliť a urobiť kroky k naplneniu svojich túžob.

One Brain metóda pracuje a vyvažuje elektrickú energiu tela- mozgové hemisféry, emocionálnu zložku, mentálnu zložkou, žľazy, svaly, geneticko-nutričnú energiu, štruktruálnu, čakrálnu, orgánovú, meridiánovú,či reaktívnu zložku. Máte sa na čo tešiť:)