top of page

Vložte svoje zdravie do tých najlepších rúk

- do svojich vlastných...

Energetická medicína 

-Vaša súkromná cesta za zdravím a vitalitou-

Workshop práce s vlastnou energiou

víkendový alebo dochádzkový

1. Daily energy routine- Denná zostava pre rozprúdenie energie a zdravia

Naučíte sa ako za cca 6-8 minút denne naštartovať energiu vlasného tela, čo je pre nás tá najlepšia medicína!!  Je to jednoduché, je to rýchle a budete to milovať! Budete čím ďalej tým zdravší, odolnejší, vitálnejší, sústredenejší a šťastnejší! Naučíte sa rozprúdiť lymfatický systém, prepojiť mozgové hemisféry, preladiť telo na zdravú energiu, rozprúdenie a prepojenie meridiánových energetických dráh, naštarovať trávenie aj posilniť imunitu.

 

Kurz trvá cca 1-2 hodiny                 Cena 30,-€

2. Uzemňovanie, čistenie energií a práca s bolesťou a meridiánmi

 

Naučíte sa jednouché techniky a cviky ako uzmeniť a vyčistiť svoju energiu. Uzemnenie je veľmi doležité, aby sme sa dokázali sústrediť, boli duchaprítomní a aby nám spojenie so zemou dodávalo stabilnú energiu a aby odtekali negativity do zeme. Naučíte sa ako rýchlo, jednoducho a efektívne uvoľniť bolesť hlavy, akútne ale aj chronické bolesti. Rozhodne sa máte na čo tešiť! 

Kurz trvá cca 2 hodiny                    Cena 33,-€

3. Uvoľnenie stresu a napätie pomocou neurovaskulárnych bodov, ukľudnenia trojitého ohrievača a sleziny; Práca s čakrami- definícia , uvoľnenie energetikcých blokov, posilnenie a ich prepojenie 

Práca so stresom a s trojitým ohrievačom , ktorý nás dáva do režimu "bojuj alebo uteč" je v dnešnej dobe tak dôležitá, že sa to dá len ťažko vyjdariť. Naučíte sa jednoduché e fektívne tehcniky ako ukludniť trojitý ohrievač, aby ste pocítili pokoj a vrátila sa sila do organizmu. Naučíte sa ako si pomocou neurovaskulárnych bodov vráťit jasnosť mysle a pokoj v ťažších sitáciách. A povieme si čo je náš priam zázračný čakrálny systém, aký je jeho dosah na naše životy, čo spôsobuje zablokovanie, ako jednoduchými technikami posilniť jeho slabé miesta a tým si prinavrátiť vlastnú -esenciálnu silu pre život.

Kurz trvá cca 2 hodiny                   Cena 33,- €

4. Aura -náš energetický obal a Žiariace obvody - energie radosti a vitality

Zdravá a silná aura  je v našom živote veľmi dôležitá pre zdravie, pre pocit pohody, pre ochranu pred neprospešnými energiami a priťahovanie pozitívnych energií. Naučíte sa ako si zväčšiť svoju auru, ako obnoviť jej prepojenie s Vašou esenciou a ako zaceliť diery v nej.

Žiariace obvody -energie radosti a vitality sú energetické systémy podobné ako meridiány a čakry, ale sú ešte nad nimi všetkými. Hýbu sa slobodne po celom tele a majú ohromne pozitívny vplyv na všetky systémy nášho tela, na radosť a vitalitu. Naučíme sa ako aktivovať a podporiť naše žiariace obvody a cítiť v živote viac radosti! 

Kurz trvá cca 2 hodiny                   Cena 33 €

25.10. Trnava 17:00

 

bottom of page